Odbiory domów, mieszkań

 

Dojazd nie jest problemem, docieram wszędzie gdzie jest potrzeba!

 

Kupujesz dom lub mieszkanie? Proponuję by sprawdzić jego stan techniczny przed ostatecznym odbiorem. Ja dostrzegam błędy wykonawcze na które Ty patrzysz i ich nie widzisz. Dowiedz się czy Twój wymarzony dom, mieszkanie będzie spełniać Twoje oczekiwania po zakupie, bądź przygotowany na wydatki które musisz ponieść po jego zakupie. 

 

Zachęcam do rozpoczęcia współpracy już na etapie przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy z Deweloperem, na tym etapie zweryfikuje oferowany standard pod kątem rzeczowym oraz projektowym by nie było niespodzianek na etapie odbioru domu lub mieszkania co bardzo często się niestety zdarza. 

W późniejszym etapie pomogę sprawdzić czy Twój przyszły dom, mieszkanie jest zgodne z umową deweloperską, oferowanym standardem, udostępnionym projektem, warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, sztuką budowlaną. 

 

Po uzgodnieniu szczegółów (terminu i godziny odbioru domu, mieszkania) przesyłam wykaz dokumentów na podstawie których dokonuje przeglądu stanu technicznego. Im więcej udostępnionych dokumentów tym odbiór odbywa się bardziej szczegółowo. Nie straszny mi dojazd tak więc zachęcam do współpracy. 

 

 

 

Fanpage na Facebooku / Instagram

bezpośrednie przekierowanie w zakładce KONTAKT

Doradca Budowy Małgorzata Szczęsna 

 

Do odbioru domu, mieszkania używam następujących przyrządów:

 

- kątownica budowlana zgodnie z wymaganiami norm tynkarskich

- łata i poziomica budowlana zgodnie z wymaganiami norm tynkarskich 

- szczelinomierz klinowy

- wilgotnościomierz do betonu, tynków, murów oraz do drewna

- dalmierz laserowy

- termodetektor

- miernik grubości lakieru 

- kamera inspekcyjna 

- suwmiarka elektroniczna

- miernik napięcia 

- miara

- latarka

- posiadam również kamerę termowizyjną, zachęcam do zapoznania się usługa w zakładce "termowizja" 

- w wyjątkowych sytuacjach używam niwelatora laserowego by precyzyjnie ocenić wysokości w budynku lub w terenie

Opinia z odbioru mieszkania p. Tomasz: 

 

" Pani Małgosiu, raz jeszcze bardzo dziękuję za Pani udział w dzisiejszym odbiorze. Wielki szacunek dla Pani wiedzy i profesjonalizmu - bez Pani by się to nie udało i nie zauważyłbym 99% wad."

Opinia z odbioru domu p. Agnieszka:


"Dzięki. Pełna profeska. szkoda, że zachowanie dewelopera nie ma norm ..."

Opinia z odbioru domu p. Honorata:

 

"Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za pomoc, jest nieoceniona! Na pewno będziemy Panią polecać dalej :)"

Opinia z odbioru mieszkania p. Eric:

 

"Bardzo dziękuję za pomoc"

Opinia z odbioru domu p. Sebastian:

 

"Dzięki Gosia. Cieszę się, że byłaś z nami na odbiorze, niby wszystko wg mnie ok, a według Ciebie lista uwag, no i będę miał wentylację w łazience i w schowku której nie wykonano a ja nie wiedziałem że musi być. O to chodziło"

Opinia z odbioru domu p. Patrycja:

 

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani pracy, raport wraz z projektem kuchni przesłany w trybie błyskawicznym - 2 dni, dziękujemy" 

Opinia z odbioru domu p. Mirosława:

 

"jeszcze raz bardzo dziękujemy za fachową pomoc i rzetelnie wykonana pracę, będę polecać wśród znajomych. Na pewno do zobaczenia na rewizycie po naprawie usterek i odbiorze końcowym"

Opinia z odbioru domu p. Maciej:

 

" jestem pełen podziwu dla Pani wiedzy i umiejętności wyegzekwowania prawidłowych rozwiązań, dzięki Pani nie mamy mostków termicznych w domu i rozwiązano kłopot z termoizolacją posadzki na gruncie, jest Pani nieoceniona, dziękuję"

Opinia z odbioru mieszkania p. Krzysztof:

 

"Po wejściu do mieszkania, inicjatywę przejęła p. Małgosia informując wszystkich co jest przedmiotem odbioru i odczytując standard dewelopera by nie było niedomówień. Wyjaśniła i uzgodniła ze mną każda uwagę realizacyjną, którą wpisano do protokołu z odbioru. Zauważyła również że okna są nieprawidłowej wysokości ( deweloper je zmniejszył, nie informując nas o tym), jesteśmy bardzo zadowoleni" 

Opinia z odbioru mieszkania p. Ania:

 

"Pani Gosiu, szacun za punktualność, oraz za uratowanie łazienki przed grzybem...deweloper wymienił mi zabudowy z płyt GK na zielone zamiast białych, jeszcze raz wielkie dzięki" 

Opinia z odbioru mieszkania p. Agnieszka:

 

"Bardzo dziękuję za pomoc w odbiorze, nigdy nie zauważyłabym tyle usterek"

Opinia z odbioru domu p. Wojtek:

 

"Bardzo profesjonalna robota, o to nam chodziło. Przynajmniej nie będzie się nam woda przedostawała do domu, obróbki podokienne poprawiono. Jeszcze raz bardzo dziękujemy"

Opinia z odbioru domu p. Stanisława:


"Bardzo dziękuję, nie sądziłam, że w jednym domu może być tyle usterek i niezgodności z projektem budowlanym! A tak fajnie się rozmawiało z deweloperem na etapie zakupu" 

Opinia z odbioru mieszkania p. Ewa:

 

" Bardzo Pani dziękuję za profesjonalną ocenę techniczną mieszkania i wskazanie wszelkich usterek, rozbieżności, dodatkowo jest Pani niesamowicie stanowcza, bardzo dziękuję za wsparcie"   
 

Przykładowe opinie moich klientów:

Czy wiesz że:

 

Analiza oferowanego standardu domu, mieszkania przed jego zakupem rozwieje wszelkie pytania podczas odbioru?

CIEKAWOSTKA

DORADCA BUDOWY

MAŁGORZATA SZCZĘSNA

503-603-977

Dane kontaktowe:

doradcabudowy@gmail.com